LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Denoncimi-Turizmi në Durrës/ Plazhi publik bllokohet nga ndërtimet pa leje

30 Maj 2021, 09:07, Denoncim CNA
Denoncimi-Turizmi në Durrës/ Plazhi publik bllokohet nga

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë publik në rrjetet sociale një denoncim nga qytetari dixhital.

Në mesazh thuhet se plazhi publik në Kallmë të Durrësit është bllokuar nga goma dhe ndërtime pa leje.

?Pergatitje te ??forta? per turizmin ne Durres.  Plazhi publik bllokohet me goma dhe ndertime pa leje.

Narkopolicise ia mbyll syte korrupsioni. Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

Përshëndetje doktor,

Si qytetar dhe taksapagues denoncova tek Komisariati Dixhital bllokimin plazhit publik në Kallmë të Durrësit me goma kamioni dhe ndërtime pa leje.

Përggigja nga Policia e Shtetit është se “nuk u konstatua”.

Ky është turizmi në Shqipërinë e vitit 2021…?, thuhet në postimin e ish kryeministrit Sali Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga