LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Audio-Denoncimi i "Stop"/ Studentëve i kërkohet të votojnë Luçiano Boçin

13 Prill 2021, 21:05, Denoncim CNA
Audio-Denoncimi i "Stop"/ Studentëve i kërkohet të

Një status në Facebook i Petrit Vasilit udhëzon elektoratin në Vlorë, që të votojë vajzat e veta, duke faktuar kështu prishjen mes LSI-së dhe Luan Ramës, që kryeson listën e kësaj force politike në Vlorë.

Pak ditë më parë edhe Monika Kryemadhi tha se poezitë do t?ia linte Luan Ramës.

Emisioni investigativ ?Stop? ka siguruar një audio, ku dëgjohet një vajzë nga stafi elektoral i Luçiano Boçit, që i kërkon votën një studenteje, në mënyrë që të ketë një mik në Universitet.

Lajmet e fundit nga