LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish ministri shfrenon gjuhën ndaj Ramës: Gomar hesapi

31 Mars 2021, 07:29, Politikë CNA
Ish ministri shfrenon gjuhën ndaj Ramës: Gomar hesapi

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka shfrenuar gjuhën ndaj kryeministrit Edi Rama. Ai e ka quajtur kryeministrin gomar, për deklaratën e dhënë në takimin e tij elektoral në Lezhë ku është shprehur se qytetarëve nuk duhet t?iu shkojë mendja se do të ketë rindërtim dhe vaskina nëse votojnë PD.

?Nëse votoni PD nuk do të ketë vaksina?-thotë gomari. Nuk ia vlen komenti. Analiza jo e jo. Thjesht gomar hesapi. Ky është rasti kur njeriu e njeh veten sa gomar është?, shkruan Ylli Manjani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga