LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncim me video/ Policia terror në Lushnje, keqtrajton qytetarin pa asnjë shkak

13 Tetor 2020, 15:46, Denoncim CNA
Denoncim me video/ Policia terror në Lushnje, keqtrajton qytetarin pa

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim me video për keqtrajtimin e një qytetari nga ana e punonjësve të policisë.

Duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital, Berisha deklaron se policia keqtarjton qytetarët për të bërë terror ndaj popullatës.

Ai bën thirje që të ndalet dhuna policore ndaj qytetarëve në Lushnje.

?Ndal dhunës policore ndaj qytetarëve në Lushnje! Ndiqni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Përshëndetje doctor, po ju dërgoj videon se si keqtrajton pa asnjë shkak policia qytetarin e pafajshëm në Lushnje vetëm për terror policesk ndaj popullatës?, shkruan ish-kryeministri në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga