LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Etja për pushtet i ha kokën”/ Fuga: Mësim në auditor në kohë Covid-19, si dashuri në kohë kolere!

4 Maj 2020, 08:18, Politikë CNA

Akademiku Artan Fuga vijon sulmet ndaj ministres së Arsimit, Besa Shahini, lidhur me masat që kanë marrë për arsimin, gjatë periudhës së pandemisë.

Përmes një mesazhi në ?Facebook?, shoqëruar dhe me disa imazhe domethënëse, Fuga shkruan se mësim në auditor në kohë covid19, si dashuri në kohë kolere

?Ja cfarë i përgatit studentëve dhe maturantëve etja për pushtet, për të kapur shkollat e larta, për të bërë zgjedhje hajdutësh, për t?iu imponuar intelektualëve dhe rinisë studentore! Mësim në auditor në kohë covid19, si dashuri në kohë kolere!
Etja për pushtet duke i ngrënë kokën rinisë të kombit! Kërkon t?i hajë kokën bijve?, shkruan Fuga./CNA.al

Lajmet e fundit nga