LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Iu përgjigj i pari apelit, por u plagos nga armiku”/ Rama reagon pas shërimit të Krajës: Jetë të gjatë profesor!

4 Prill 2020, 10:03, Politikë CNA
“Iu përgjigj i pari apelit, por u plagos nga armiku”/ Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga koronavirusit të mjekut të njohur, profesor Dhimitër Kraja.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama shkruan se ky është një lajm i mirë, pasi Kraja si pensionist iu përgjigj i pari apelit për t?u angazhuar në vijën e zjarrit.

?Lajm i mirë nga spitali Infektiv:
Sapo ka dalë i shëruar prof. Dhimitër Kraja, i cili si pensionist iu përgjigj i pari apelit për t?u angazhuar në vijën e zjarrit dhe u plagos nga armiku?

Jetë të gjatë profesor?-shkruan Rama.

Lajmet e fundit nga