LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Balla ironizon Bashën për deklaratat/ “S’na la rehas as 7x7=42-shi”

28 Mars 2020, 17:49, Politikë CNA

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla ka reaguar menjëherë pas deklaratave të kryedemokratit Lulzim Basha dhe akuzave të këtij të fundit.

Balla ka shprehur mirënjohjen për çdo punonjës të shtetit dhe i është përgjigjur Bashës lidhur me Aktin Normativ për rishikimin e buxhetit

?Mirënjohje çdo punonjësi të shtetit për shërbimin ndaj qytetarëve. Me ndihmën e zotit ne do të dalim më të mirë dhe më të fortë nga kjo luftë!

Mirë virusi e mirë gjithë ky mal me halle mbi kokën e popullit, po s?të le as 7×7=42-shi me masat fantastike që i përsërit duke folur në gjumë! Akti Normativ për rishikimin e buxhetit dhe të gjitha aktet e tjera normative kanë hyrë në fuqi prej ditës së miratimit të tyre dhe shqyrtohen në Kuvend brenda 45 ditëve?, shkruan Balla./ CNA.al

Lajmet e fundit nga