LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jozefina Topalli publikon foto me nënën dhe nipin/ Mesazh për qytetarët

28 Mars 2020, 15:38, Politikë CNA

Ndonëse nuk është aktive në politikë, Jozefina Topalli mbetet një nga zërat më të fortë të opozitës dhe çdo deklaratë e saj dëgjohet e lexohet me vëmendje.

Krahas jetës politike, publiku gjithmonë ka qenë i tërhequr edhe për jetën e saj personale. Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, ka publikuar ditën e sotme një foto si rrallëherë me nënën e saj dhe nipin, djalin e vajzës Megit.

Topalli ka dhënë një mesazh sensibilizues për të gjithë qytetarët në këto ditë të vështira të përballjes me koronavirusin.

?Ju përshëndes nga zemra, uroj të jeni mirë ju dhe familjet tuaja , nga kjo situatë kaq tragjike dhe ky virus i përhapur. Ruani veten dhe të tjerët. Ju përshëndes miqësisht?, shkruan ajo në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga