LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshja vietnameze/ Askush nuk e beson se janë nënë e bir

29 Dhjetor 2019, 14:59, Blog CNA
Dyshja vietnameze/ Askush nuk e beson se janë nënë e bir

Jonathan Nguyen është një i ri 22 vjeçar me origjinë nga Vietnami, i cili jeton në Los Angeles me të ëmën. Në rrjetet e tij sociale, Nguyen poston herë pas here foto nga përditshmëria,shumë prej të cilave janë me të ëmën, me të cilën ka një marrëdhënie të veçantë.

Mirëpo, nuk është lidhja e tyre e ngushtë ajo që bie në sy, por fakti që e ëma ngjan moshatare me të riun. Ndjekësit e Nguyen në Instagram kanë një dilemë: Si ka mundësi që e ëma e Jonathanit duket aq e re, ndërsa disa prej tyre e kanë ngatërruar të ëmën me të dashuren e të riut.

Këtyre komenteve, Jonathan Nguyen  u është përgjigjur hapur dhe me sinqeritet duke shrkuar poshtë fotos me të ëmën komentin që vijon më poshtë:

?Për të shuar kuriozitetin e të gjithëve, nëna ime është afër të 40-ve. Sekreti i rinisë së saj është dieta e rregullt dhe ushtrimet fizike. Ajo gjithashtu ka një rutinë të përditshme të kujdesit për lëkurën?, ka treguar 22 vjeçari. Shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar nënën e tij për të dashurën.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga