LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto lajm/ Digjen dy makina në Shkodër

24 Nëntor 2019, 22:50, Kronika CNA

Dy mjete kane marre flake dhe jane djegur plotesisht ne Shkoder.

Fotoja e shkrepur pak me pare tregon se mjetet jane shkrumbuar dhe ne vend ngjarrje kane shkuar edhe zjarrfikeset te cilat kane neutralizuar flaket.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies se tyre.

Lajmet e fundit nga