LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Mjaft më me këtë”/ Aktorja e famshme e irrituar me sfidën e re të rrjeteve sociale

13 Korrik 2019, 17:35, Aktualitet CNA
“Mjaft më me këtë”/ Aktorja e famshme e irrituar me

Pas ceremonisë madhështoretë damsës me Joe Jonas, aktorja e famshme e Game of Thrones, Sophie Turner ka reaguar e irrituar përsa i përket sfidës më të re të rrjeteve sociale me kapakun e shishes.

Mjaft më me këtë- dëgjohet zëri i saj në video ndërkohë në mbi videon shihet mbishkrimi: ?E di që dukem tmerrësisht shumë keq por dikush duhet ta bënte këtë?.

Kjo sfidë që po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale u realizua fillimisht nga yjet më të famshëm të showbizit të huaj si Kendall Jenner, Mariah Carey, Jason Statham, Ryan Reynolds dhe Justin Bieber.

 

 

 

Lajmet e fundit nga