LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Socialistët protestojnë tek faqja e Taulant Ballës

2 Maj 2015, 09:47, Aktualitet CNA

Pakënaqësia e socialistëve për kandidatin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj duket se përveç emrave të njohur dhe deputetë në këtë parti, ka prekur edhe njerëz të thjeshtë, të cilët nëpërmjet komenteve shprehen të pakënaqur me këtë kandidaturë. Mirëpo pakënaqësia shtrihet edhe më tej. Së fundmi, komentet negative të simpatizantëve socialistë nuk gjenden vetëm në faqen e Erion Veliaj por edhe në faqet e deputetëve të tjerë të majtë, siç është ajo e Taulant Ballës. Një nga figurat e njohura, Arben Duka shkruan se ?Për PS do votoja pa u menduar dy herë, për Veliaj di mendohem shumë?.

Ndërsa njerëz të thjeshtë shkruajnë se kjo nuk është kandidatura që i përfaqëson. Ata vazhdojnë me komentet duke thënë se nëse fiton Erion Veliaj do të ishte fatëkeqsi kombëtare.

Lajmet e fundit nga