LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto e rrallë/ Papulias në valle me Pandeli Majkon

2 Maj 2015, 09:35, Aktualitet CNA

Një foto e rrallë e postuar nga Arben Lalla na kthen pas në kohë në vitin 2000, në Sopik të Gjirokastrës. Në foto duket ish-presidenti grek Karolos Papulias, në atë kohë ministër i jashtëm, duke kërcyer me Padeli Majkon dhe Makbule Çeçon. Një fakt interesant është se Papulias është  nga Çamëria dhe thuhet se vjen nga një familje shqiptare.

Lajmet e fundit nga