LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

10:35 Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndier në Shqipëri. Sipas të dhënave nga EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.6 ballë i shkallës rihter. Thellësia e tërmetit ka qenë 5 ...

10:01 Opinione
Roland Qafoku

Lulzim Basha, mos u kthe!

Me një bluzë me mëngë të shkurtra ngjyrë të zezë, të kombinuar me të zezën e flokëve të lyer dhe të mbjellë pjesërisht. Me një palë pantallona xhinse lish...

Lajmet e fundit nga

10:35 Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti janë ndier në Shqipëri. Sipas të dhënave nga EMSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.6 ballë i shkallës rihter. Thellësia e tërmetit ka qenë 5 ...

mendimijuaj

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

09:09 - 29 Maj 2023

Nënshkruhet kontrata për Parkun Eden, istalacionin tek Kryeministria do të kushtojë 3.6 milionë euro

Të tjera nga kanali ynë

Nënshkruhet kontrata për Parkun Eden, istalacionin tek Kryeministria do të kushtojë 3.6 milionë euro

Shpërthen bombola e gazit në një banesë/ Plagoset çifti i bashkëshortëve dhe vajza e tyre

Presidenti dekreton rritjen e rrogave/ Për deputetët, ministria dhe për administratën

NATO MESAZH TË ASHPËR KOSOVËS

GODITI BERISHËN, PROKURORIA MERR VENDIM