LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që iu rikthejnë shkëlqimin e fytyrës

26 Shtator 2022, 10:31, Trending CNA

Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

Çdo kohë e vitit ka përfitimet e veta, dhe sezoni i ardhshëm vjen me trendet emocionuese të flokëve të vjeshtës 2022. Ndërsa gjethet fillojnë të bien, ndiqni dëshirën për të ndryshuar pamjen tuaj dhe mbështilleni veten me gjithçka komode. Mirëpritni ditët më të freskëta me ngjyrat e reja të flokëve të vjeshtës së nxehtë për 2022 ose përditësoni pak prerjen tuaj të flokëve – zgjedhja është e juaja! Shikoni këto 40 mënyra të jashtëzakonshme për të stiluar flokët tuaj – eksperimentoni me bizhuteri në modë, lëkundeni një version të freskët të prerjes bob ose tronditni të gjithë me një nuancë të kuqe të ndezur . Lexoni dhe gjeni modelin tuaj të ardhshëm të flokëve!

1. Ngjyra e flokëve me çokollatë dhe kanellë.

Ëmbëlsirat me çokollatë janë frymëzimi perfekt i vjeshtës për brunet. Shikoni pikat kryesore të karamelit, kakaos dhe karamele me karamele ose ngjyrat e flokëve me çokollatë të errëta të vjeshtës për takimin tuaj të ardhshëm me ngjyra.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

2. Balluket më të mira për vjeshtën e vitit 2022. Kaloni në trendin e ballukeve pa u shqetësuar nëse është ende në stil apo jo me balluket e çrregullta të perdeve të frymëzuara nga vitet '70.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

3. Flokët Ombre në vjeshtë. Sot tendenca më e madhe në ombre është kombinimi i plotë i saj me dritat e bebeve dhe copa parash më të ndritshme.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

4. Tendenca e flokëve të vjeshtës Bronde. Një klasik i pavdekshëm, një përzierje e ngjyrës kafe dhe bjonde është zgjidhja më e mirë kur zgjedhja e një ngjyre të fortë flokësh nuk është një opsion.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

5. Ngjyrat e flokëve të vjeshtës së kuqe. Njihuni këtë vjeshtë me një balayage pikante të kuqe kanelle ose merrni humor me bakër të djegur dhe rozë-flori . Ky i fundit është toni më romantik nga të gjitha ngjyrat e flokëve të vjeshtës, pa dyshim.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

6. Ngjyrat e flokëve të vjeshtës së errët. Zhytuni fillimisht në sezonin drithërues me një mbulesë elegante korbi pluhur mbi një bazë të zezë jet. Ju gjithashtu mund të shikoni thekse më të lehta për flokët tuaj të errët.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

7. Pikat kryesore të flokëve në vjeshtë. Stiloni flokët me disa thekse të buta metalike të flokëve të vjeshtës. Nëse nuk ju duket e mjaftueshme, merrni një balajazh të plotë në nuanca bronzi që shkojnë në mënyrë perfekte me flokë gështenjë të çelur.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

8. Flokë bjonde luleshtrydhe. E ulur në skajin midis "jo vërtet të kuqe" dhe "bjonde princeshe Disney", bjondja me luleshtrydhe është një nga zgjidhjet më trendi midis ngjyrave të flokëve të vjeshtës për biondet këtë vit.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

9. Prerje flokësh moderne shag. Modelet e flokëve mesatarisht të çrregullta të vjeshtës janë më të mirat, pasi të dyja mund t'i stiloni për një rast të shkëlqyeshëm ose të mos shqetësoheni fare dhe të dukeni mirë çdo ditë. Kombinoni një lob choppy dhe balluke voluminoze perde, dhe ja look-u juaj perfekt vjeshtor!
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

10. Ngjyra të ndritshme të flokëve për vjeshtë. Rozë dhe jeshile neon janë super të nxehta tani, siç mund ta keni parë tashmë në burimin tuaj në Instagram. Ngjyrë bllokues, thekse të ndritshme ose një kokë plot me të kuqe neoni - zgjedhja është e vështirë, ne e dimë.
Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

11. Modele flokësh Bob në vjeshtë 2022. Flokët më të shkurtër kanë qenë në trend prej pak kohësh dhe kjo vjeshtë nuk është ndryshe. Ju mund të provoni një bob tradicionale që shkon deri në mjekër tuaj ose të bëni një model flokësh më të gjatë me disa shtresa të çrregullta për një tërheqës elegant francez të lehtë./CNA.al 

Vjeshta sikur na zbehu/ Njihuni me 11 modelet dhe ngjyrat e flokëve që

 

Lajmet e fundit nga