LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk është biondja/ Ja ngjyrat e flokëve që do të bëjnë "namin" gjatë këtij sezoni

21 Shtator 2022, 17:58, Trending CNA
Nuk është biondja/ Ja ngjyrat e flokëve që do të
Foto ilustruese

Në këtë fillim sezoni, jemi dëshmitarë të rikthimit në një model flokësh më natyrale, dhe kjo ka të bëjë me prerjet por edhe me ngjyrat.

Nëse disa vite më parë nuk guxonim të provonim ngjyrat dhe nuancat e forta, sot është koha për versione më të matura, të fokusuara tek shkëlqimi dhe një pamje natyrale.

Në të njëjtën mënyrë, sfera e “biondeve” është gati të përfundojë përfundimisht dhe, megjithëse nuk po zhduket plotësisht, ajo ndan vëmendjen me ngjyrat e tjera të flokëve, para së gjithash kafet, madje edhe të kuqerremtë.

Nëse jeni duke kërkuar ide për të ndryshuar pamjen tuaj këtë sezon, këtu janë të gjitha frymëzimet që ju nevojiten./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga