LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thjesht të mahnitshme/ Këto janë modelet e këpucëve që do të bëjnë namin në sezonin "Pranverë-Verë", 2023

19 Shtator 2022, 19:00, Trending CNA
Thjesht të mahnitshme/ Këto janë modelet e këpucëve
Foto ilustruese

Të para në këmbët e modeleve ndërkombëtare që kaluan në pasarelë në javën e modës në Neë York, këpucët e sezonit Pranverë-Verë 2023 janë të mahnitshme.

Ngjyrat janë padyshim protagoniste me nuancat më të ndezura, si bluja elektrike, e verdha limon dhe roza luleshtrydhe.

Në sezonin e ardhshëm Pranverë-Verë 2023, do të shohim këpucë me lartësi të ndryshme dhe sandaleve me takë të hollë.

Të mos harrojmë edhe çizmet verore që janë rikthyer si protagoniste për sezonin Pranverë- Verë 2023, duke i bërë jehonë  modës së viteve 2000.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga