LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga gjerdanet te setet e grimit/ Këto janë dhuratat që mund të gëzojnë çdo vjehërr

20 Shtator 2022, 14:30, Trending CNA

Nga gjerdanet te setet e grimit/ Këto janë dhuratat që mund

Nëse doni të fitoni një vend të veçantë në zemrën e çdo vjehrre, përveç sjelljes suaj, natyrisht ju duhet edhe t'i llastoni pak ato. 

E ku ka grua që mund të mos i pëlqejë dhuratat, ndaj ne sot do të ndajmë me ju disa ide dhuratash të cilat, do t'u pëlqenin shumë vjehrrave tuaja.  

1. Një gjerdan sentimental
Së pari: konsideroni të nderoni lidhjen unike që ndani me një bizhuteri të ndërthurur që ajo mund të veshë në dasmë edhe përtej. Ky gjerdan kujtim përmban një mesazh të veçantë 'Nëna e nuses', ndërsa dizajni i thjeshtë i këtij stili Gorjana është bërë për mamin minimalist.

2. Vathë mahnitës
Vathët janë një tjetër mundësi e shkëlqyer për ta ndihmuar atë të shkëlqejë në dasmë dhe për vitet në vijim. Zgjidhni këto vathë "Mother of Pearl" ose stufa diamanti për të shërbyer gjithashtu si një kujtesë se ajo është e një lloji të veçantë.

3. Një shall i gjithanshëm
Ndërsa duke kërkuar, pse të mos e plotësoni pamjen e saj me një veshje elegante dhe komode? Ky stil i lehtë është i përsosur për të shtuar një nuancë shkëlqimi, ndërsa shalli do ta ndihmojë vjehrrën tuaj dhe ta mbajë atë ngrohtë gjatë stinëve më të ftohta.

4. Parfume

Aroma është një ndjenjë e fuqishme kur bëhet fjalë për të përjetuar (dhe për të kujtuar) momentet e jetës, kështu që ne e duam idenë e shënimit të ngjarjeve të veçanta me një aromë të veçantë. Zgjedhni një klasik, të tillë si Coco Mademoiselle Eau de Parfum Spray ose Jo Malone London's Peony & Blush Suede Cologne.

5. Një set i bukur grimi
I shihni shpesh vjehrrat tuaja të shqetësuara se po u ikën mosha dhe nuk duken më aq të bukura apo jo? Epo bëni mirë t'i jepni një dozë të rritjes së vetëbesimit, me një çantë kozmetike të kuruar. Kjo gamë e hijeve të syve Anastasia Beverly Hills e bën të lehtë krijimin e një shkëlqimi të butë glam, ndërsa buzëkuqi nga NARS mund ta bëjë vjehrrën tuaj të duket shumë e  zjarrtë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga