LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Facebook dhe Instagram jashtë funksionit

5 Mars 2024, 16:49, Tech CNA

Facebook dhe Instagram jashtë funksionit

Rrjetet sociale si Instagram dhe Facebook aktualisht janë jashtë funksionit.

Përdoruesit janë drejtuar në rrjetin social X, ku shkruajnë se nuk mund të përdorin as Facebook po ashtu dhe Instagramin.

Facebook dhe Instagram jashtë funksionit

Facebook dhe Instagram jashtë funksionit

Facebook dhe Instagram jashtë funksionit

Sipas faqes Downdetector janë bërë mbi 200 mijë reporte nga përdoruesit të cilët tregojnë se kanë problem me aksesin në rrjetet sociale, Facebook./ CNA

Facebook dhe Instagram jashtë funksionit

Kompania "Meta", e cila ka në pronësi Facebook, Instagram dhe WhatsApp, ende nuk ka dalë me një reagim mbi problemin që po adresojnë përdoruesit./ CNA

22:23 Tech

Ku shkuan reklamat?

Rrjeti social Facebook ndjek sjelljen e përdoruesve në një...

Lajmet e fundit nga