LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tifozët e Dortmundit nuk reshtin së kënduari: Do të jemi gjithmonë Borussia

27 Maj 2023, 18:28, Sport CNA

Dortmundi ishte një hap larg fitimit të Bundesligës, por nuk ia doli. Ata barazuan 2-2 me Mainzin, ndërsa Bayern mundi Këlnin 2-1 për të fituar ligën.

Signal Iduna Park ishte mbushur plot për festën e madhe, por ajo u anulua. Pas përfundimit të ndeshjes, lojtarët e Dortmundit ranë përtokë të zhgënjyer.


Mirëpo, tifozët e Dortmundit nuk reshtin së kënduari dhe shprehin dashurinë për ekipin e tyre: “Ne do të jemi gjithmonë Borussia, nuk ka asnjë klub tjetër”.

Lajmet e fundit nga