LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mainzi shokon Dortmundin, Bayerni shënon dhe i afrohet titullit

27 Maj 2023, 16:31, Sport CNA

Duel interesant në distancë mes Dortmundit dhe Bayernit. Verdhezinjtë janë në disavantazh 0-2 ndaj Mainz në shtëpinë e tyre. Hanche-Olsen shënoi me kokë në minutën e 15-të të sfidës.

3 minuta më pas Dortmundi humbi penallti me Haller. Onisiwo realizoi me kokë golin e dytë për Mainzin.

Bayerni ndërkohë udhëheq ndaj Koln, falë një super goli të Coman në minutën e 8-të.

Lajmet e fundit nga