LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Muriqi u tregon shokëve të skuadrës që është i mirë edhe në “Wrestling”

27 Janar 2023, 12:21, Sport CNA
Muriqi u tregon shokëve të skuadrës që është i

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, është një nga lojtarët më të dashur në klubin e Mallorca-s. Së fundmi u publikua një video në rrjetet sociale ku shihet kosovari duke shkaktuar të qeshura në stërvitjen e klubit nga La Liga, shkruan "LIG Sport".

Muriqi kap bashkëlojtarin e tij si të ishte në sportin e njohur ‘Wrestling’ dhe e sillë – ky gjest i tij shkaktoi të qeshura në ushtrimet e klubit spanjoll. Këtë fundjavë Muriqi dhe Mallorca luajnë ndaj Cadiz CF – ndeshje kjo që zhvillohet të shtunën nga ora 14:00.

 

Lajmet e fundit nga