LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Ish-sulmuesi i Partizanit i bashkohet stafit të skuadrës juglindore

10 Gusht 2022, 21:32, Sport CNA

Ish-sulmuesi i Partizanit, Edmond Dosti, do të jetë pjesë e stafit të Pogradecit këtë sezon. Skuadra juglindore, do të militojë në Kategorinë e Dytë, teksa me afrimin e Dostit, duket se është plotësisht edhe stafi.

Lajmin për bashkëpunimin me liqenorët, Dosti e ka bërë publik vetë, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, pas ndeshjes miqësore që Pogradeci zhvilloi ndaj Besës së Kavajës, sfidë kjo që përfundoi me rezultatin 1-1.

Ish-sulmuesi ndau një foto në praninë e shefit të klubit Kopi Gusho, drejtorit sportiv Nesti Binishi dhe trajnerit Samuel Nikaj. “Kënaqësi që prej ditës së sotme pjesë e stafit të FK Pogradecit. FK Pogradeci kampion”, shkruan Dosti në “Facebook”.

FOTO/ Ish-sulmuesi i Partizanit i bashkohet stafit të skuadrës

Lajmet e fundit nga