LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Ancelotti e turpëron para të gjithëve, lojtari i Realit ulet mbi top dhe shikon shokët të stërviten

10 Gusht 2022, 21:15, Sport CNA
VIDEO/ Ancelotti e turpëron para të gjithëve, lojtari i Realit

Carlo Ancelotti ka treguar autoritetin e tij të fortë përpara Superkupës së Europës. Trajneri italian ka vendosur të turpërojë përpara të gjithëve Dani Ceballos-in. Ky i fundit është urdhëruar të dalë mënjanë gjatë seancës stërvitore në momentin kur ekipi do të zhvillonte një minilojë mes lojtarëve madrilenë.

Me trishtimin dhe inatin që i dallohej lehtësisht në fytyrë, Ceballos ulet mbi top dhe sheh shokët e skuadrës teksa luajnë. Pasi përfundoi ndeshja, lojtari shkelmon topin në ajër për të shfryrë nervat e tij. Duket se në planet e Ancelotti-t nuk ka vend për Dani Ceballos-in.

Lajmet e fundit nga