LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zgjedhjet e 14 majit/ PD çon në KQZ emrat e anëtarëve dhe sekretarëve të KZAZ-ve

27 Janar 2023, 14:05, Politikë CNA

Zgjedhjet e 14 majit/ PD çon në KQZ emrat e anëtarëve dhe

Partia Demokratike zyrtare me kryetar Sali Berishën e ka dorëzuar sot në KQZ listën e emrave të anëtarëve të KZAZ-ve. 

Lista me emrat e anëtarëve të KZAZ-ve është firmosur nga Flamur Noka.

Ndërkohë që KQZ-ja do të shprehet me vendim kur të dorëzojë listën me emra dhe grupi i Alibeajt./CNA.al

Lajmet e fundit nga