LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video ekskluzive/ Lulzim Basha, i dehur klubeve të Tiranës

25 Shkurt 2023, 15:09, Politikë CNA
Video ekskluzive/ Lulzim Basha, i dehur klubeve të Tiranës
Lulzim Basha

Demokratët protestojnë, ndërkohë PD-ja ka një proces në lidhje me vulën, të cilën e mban peng Lulzim Basha. Akuza kundër qeverisë, përjashtime deputetësh nga parlamenti, Shqipëria që vuan, skandali McGonigal dhe Lulzim Basha që zhgërryhet i dehur tapë klubeve të Tiranës.

CNA.al ka mundur të sigurojë një video ekskluzive ku, siç e shihni, Lulzim Bashën në shoqërinë e disa njerëzve të tjerë, në një nga klubet e Tiranës, rreth orës 2:30 të mëngjesit, i dehur dhe shijon jetën.

Njeriu që pretendon se është një opozitar që lufton kundër qeverisë ka zgjedhur klubet e natës për të shpenzuar milionat e eurove që fitoi duke shitur opozitën, ndërkohë që PD-ja dhe Shqipëria digjen.

Mjaftojnë flokët me xhel të Lulit, gotat e alkoolit për ta parë siç nuk e keni parë kurrë më parë, të dehur në orët e para të mëngjesit në klubet e kryeqytetit. Lulin që zhgërryhet klubeve, ndërkohë që me Alibeajn dhe me Gazin e tij, mbajnë peng PD-në, dhe i shërbejnë Rilindjes.

Mjafton kjo video për të treguar gjithçka, se kush është Lulzim Basha dhe çeta e tij që me paratë e shqiptarëve të varfër, blihet dhe shitet si mall në tregun çam, dhe me këto para zhgërryhet klubeve të kryeqytetit./CNA.al

Lajmet e fundit nga