LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Lulzim Basha nuk ka respekt as për flamurin shqiptar/ Bëmat e humbësit serial nuk kanë fund

18 Shkurt 2023, 09:14, Aktualitet CNA

Video-Lulzim Basha nuk ka respekt as për flamurin shqiptar/ Bëmat e

“Lufta sapo ka filluar”.

Lulzim Basha është zgjuar nga gjumi letargjik dhe një natë më parë është shfaqur në media.

I ka marrë me radhë mediat e Rilindjes. 

Në njërën anën abazhurin, që i kujtoi oraret e gjumit, dhe me një sfond me një bibliotekë, bie në sy dhe flamuri shqiptar i zhubrosur.

Njeriu që braktisi demokratët dhe i la në opozitë për tetë vjet nuk ka më respekt as për flamurin, simbolin e vendit tonë.

Në të gjitha daljet e mbrëmshme televizive, flamuri i zhubrosur qëndronte në krah të Bashës, herë në të majtë e herë në të djathtë, si për t’i thënë atij, se në këtë ndodhet edhe ai, humbës dhe i zhubrosur.

Në videon e mëposhtme, flamuri “ulëret” për ndihmë, përballë pispillosjes dhe krehjes së flokëve të Lulzim Bashës./CNA.al

Lajmet e fundit nga