“Telenovelë turke”/ Monika flet për historinë e Borës dhe Donaldit: Po bëhet marketing

28 Maj 2022, 13:01, Lifestyle CNA
“Telenovelë turke”/ Monika flet për historinë e
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Aktorja Monika Lubonja e ka komentuar historinë e moderatores Bora Zemani dhe Donald Veshajt si një telenovelë turke.

Gjatë një interviste, Monika tha se 'telenovelën' po e përdorin për marketing.

“Më duket se është kthyer në një telenovelë turke dhe po bëhet e mërzitshme. Një telenovelë që ata po e përdorin edhe për marketing. Çfarë do të jetë realisht lidhja e tyre nuk e di asnjë. Thjesht po shoh se po bëhet një marketing i mirë i një telenovele turke me sezone. Nuk di çfarë të them për raportin e tyre. Nuk kam parë gjë. Dhe te Donaldi kur isha e ftuar nuk e pyeta sepse e dija që nuk do e jepte një përgjigje sepse do ta mbajë publikun pezull. Ai kështu ka vendosur e ne i shkojmë mbrapa. Është një menaxher i mirë”.- tha Monika./ CNA.al

Lajmet e fundit nga