Kejvina Kthella ndez "Instagramin"/ Provokon me videon "e nxehtë"

26 Maj 2022, 09:36, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella ndez "Instagramin"/ Provokon me videon "e
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Modelja shpesh ‘ndez’ "Instagramin" me fotot dhe videot mjaft provokuese.

Së fundi, Kejvina ka publikuar një video, ku shfaqet më e nxehtë se kurrë.

E veshur me bikini, pranë një pishine, Kejvina ka pozuar duke treguar format e saj perfekte.

Kujtojmë se Kthella ka qenë mjaft e përfolur në mediat rozë për jetën e saj private dhe romancën e saj me Redjan Rrajën.

Për më tepër shihni videon.

 

Lajmet e fundit nga