Stresi lë pas të shkuarën/ “Kujtimet mbesin një m*t i madh”

25 Maj 2022, 16:40, Lifestyle CNA
Stresi lë pas të shkuarën/ “Kujtimet mbesin një m*t i
Stresi (Arkimed Lushaj)

Reperi, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi duket se e ka harruar plotësisht Keisin.

Në një video që ka ndarë së fundmi në "Instastory", ai ka lënë të kuptohet se ka nisur një histori të re dashurie, duke lënë pas të shkuarën.

Stresi shihet në një makinë në praninë e një vajze së cilës ka preferuar t’ia mbulojë fytyrën me një 'emoji'.

“Mos më keqkuptoni, e kaluara ka vdekur dhe të kesh sukses mos kalo në të kaluarën po jeto të tashmen. Do të thoni ju po kujtimet mbesin? Po mbesin një M… i madh”, ka shkruar reperi duke konfirmuar se e kaluara ka vdekur./CNA.al

Lajmet e fundit nga