Martohet Arjola Demiri?/ Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

24 Maj 2022, 19:56, Lifestyle CNA
Martohet Arjola Demiri?/ Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin
Arjola Demiri

Aktorja Arjola   Demiri ka qenë mjaft e rezervuar për jetën e saj personale, pas ndarjes nga ish-bashkëshorti, me të cilin ka tre fëmijë.

Deri më sot, askush nuk di nëse Arjola është me dikë në krah apo jo, ndërsa vetë aktorja na ka surprizuar me fotot e saj të fundit.

Në disa postime në “Instastory”, Arjola ka publikuar një buqetë me lule, një video duke u rregulluar në parukeri e më pas të veshur si nuse dhe të lumtur.

Ajo që mbetet të shihet është nëse Arjola po martohet në një dasmë shumë private apo është duke bërë ndonjë rol për film. Kjo pritet të shihet në ditët në vijim./CNA.al

Martohet Arjola Demiri?/ Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Martohet Arjola Demiri?/ Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Martohet Arjola Demiri?/ Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Martohet Arjola Demiri?/ Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Lajmet e fundit nga