“Jeto të tashmen”/ Stresi prezanton të dashurën e re

26 Maj 2022, 08:34, Lifestyle CNA
“Jeto të tashmen”/ Stresi prezanton të dashurën e re
Stresi dhe Kejsi

Reperi Stresi duket se e ka lënë pas të shkuarën dhe histiorinë e tij të dashurisë me ish-partneren Kejsi.

Së fundi ai ka publikuar një video ku prezanton të dashurën e re, ndërsa në një postim tjetër zbulon se ka hedhur pas krahëve të kaluarën.

“Jeto të tashmen”/ Stresi prezanton të dashurën e re

“Mos më keqkuptoni e kaluara ka vdekur dhe të kesh sukses mos kalo në të kaluarën po jeto të tashmen. Do thoni ju po kujtimet mbesin? Po mbesin një M… i madh”, ka shkruar reperi duke konfirmuar se e kaluara ka vdekur”, shkruan Stresi.

“Jeto të tashmen”/ Stresi prezanton të dashurën e re

Lajmet e fundit nga