“Më donte trapi”/ Stilisti nuk përmbahet më, shfrenon gjuhën në mes të emisionit

28 Maj 2022, 08:57, Lifestyle CNA
“Më donte trapi”/ Stilisti nuk përmbahet më, shfrenon
Niko Komani dhe Ronela Hajati

Stilisti Niko Komani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pasi stiloi fustanin e Ronela Hajatit në "Eurovizion", një imitim i veshjes së një stilisti të famshëm.

Gjatë emisionit "Style Star", moderatorja Kiara Tito e ka pyetur Komanin pse nuk e kishte bërë tag njërën prej pjesëmarrëseve të konkursit dhe krahas ka dhënë dhe deklaratën shokuese edhe në lidhje me akuzat për kopjim.

“Pse nuk e kishe bërë tag Elisjanën?"-e ka pyetur Kiara. “Është si ajo gjëja. Pse e ke kopjuar veshjen e Pedros. Më donte trapi ta kopjoja”, i është përgjigjur Niko./ CNA.al

Lajmet e fundit nga