“Ose me mua, ose me ata”/ Moderatorja i kërkon ‘divorcin’ bashkëshortit në sy të publikut

28 Maj 2022, 09:44, Lifestyle CNA
“Ose me mua, ose me ata”/ Moderatorja i kërkon
Klea Huta, moderatore

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda, kanë qenë të ftuarit e radhës në emisionin “Më lër të flas”.

Duke qenë se Elgiti së fundi shihet në shumë koncerte i shoqëruar nga vëllezërit binjakë, Romeo dhe Donald Veshaj, Klea kishte marrë letrat e “divorcit” duke i kërkuar bashkëshortit që të nënshkruajë me kë do të qëndrojë me të apo me vëllezërit Veshaj.

Elgit Doda ka zgjedhur të grisë letrën e “divorcit”, duke mos u ndarë nga asnjëri prej tyre.

“Ose me mua, ose me ata”/ Moderatorja i kërkon
Elgit Doda dhe Klea Huta

Pjesë nga biseda:

Klea Huta: E vërteta është që bashkëshortin tim nuk e shoh më në shpi jo vetëm për shkak të koncerteve, por per shkak të këtyre të dyve, ia kam thënë shumë shpesh që do të firmosësh diçka, dhe sot i kam sjellë letrën e divorcit.

Elgit Doda: Hajde bjemi.

Klea Huta: I kam thënë që nëse e nënshkruan letrën do të ndahesh me mua dhe do të rrish me ata të dy, nëse nuk e nënshruash do të rrish me mua.

Elgit Doda: E grisim letrën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga