LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Enca ekspozon gjoksin bombastik/ Provokon pas daljes nga qelia: Ata kanë studiuar ballkonin tim

18 Shtator 2023, 17:17, Lifestyle CNA

Enca ekspozon gjoksin bombastik/ Provokon pas daljes nga qelia: Ata kanë

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia u arrestua disa ditë më parë, pasi në ballkonin e banesës së saj u gjetën disa bimë kanabis.

Ajo qëndroi në qeli vetëm 3 ditë, pasi Gjykata e Tiranës i caktuan masën “detyrim paraqitje”. Këngëtarja u justifikua me pretekstin se lëndën narkotike e kishte për përdorim vetjak.

Por kur situata duket se është qetësuar për këngëtaren, kjo e fundit ka reaguar nëpërmjet disa statuseve në “Instastory”.

Enca Haxhia fillimisht ka publikuar një zemër, në shenjë dashamirësie për mbështetësit.

Enca ekspozon gjoksin bombastik/ Provokon pas daljes nga qelia: Ata kanë

Më pas, ajo ka falenderuar personat që e kanë mbështetur gjatë ditëve të vështira.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë këtyre ditëve të vështira që kalova”, shprehet ajo.

Enca ekspozon gjoksin bombastik/ Provokon pas daljes nga qelia: Ata kanë

Dhe për ta mbyllur, duke dalë te natyra e saj provokuese, ajo ka shpërndarë një foto ku ekspozon gjoksin bombastik.

“Ata kanë qenë duke studiuar ballkonin tim”, shkruan këngëtarja krahas fotos./ CNA

Enca ekspozon gjoksin bombastik/ Provokon pas daljes nga qelia: Ata kanë

Lajmet e fundit nga