‘Askush nuk vdes në tokë, sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten’/ Mbesa e Nishanit prek me fjalët

28 Maj 2022, 16:05, Lifestyle CNA

‘Askush nuk vdes në tokë, sa kohë që jeton në

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ka reaguar për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Bujar Nishani.

Ajo ka treguar më herët që Nishani ishte kushëriri i babait të saj dhe me fëmijët e tij kishte një marrëdhënie shumë të mirë, veçanërisht me të bijën Fionën.

Beniada ka shkruar në "Instastory": “Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten. Fiona Nishani, zemra ime është me ty”.

Kujtojmë që ish-Presidenti i Shqipërisë ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm nga komplikimet shëndetësore si pasojë e betejës disamujore me COVID-19. 

 

‘Askush nuk vdes në tokë, sa kohë që jeton në

Lajmet e fundit nga