LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U plagos me thikë nga bashkëshorti i saj / Transportohet te Trauma 38-vjeçarja nga Korça

6 Qershor 2023, 11:34, Kronika CNA
U plagos me thikë nga bashkëshorti i saj / Transportohet te Trauma
Foto ilustruese

38-vjeçarja nga Korça, shtetasja me inicialet, M.M., është transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Ajo u plagos në banesën e saj nga bashkëshorti A.M., i cili është ende në kërkim nga policia.

Ngjarja ndodhi dy ditë më parë dhe shtetasi A.M., i cili plagosi me thikë 38-vjeçaren vijon të endet i lirë.

Lajmet e fundit nga