LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Identifikohet autori

9 Qershor 2023, 14:21, Kronika CNA

Të shtëna me armë zjarri në Berat/ Identifikohet autori

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në lagjen "30-vjetori" në Berat.

Dyshohet se pas një konflikti të çastit, për motive të dobëta, ndërmjet shtetasve I. M., 55 vjeç dhe E. Z., 25 vjeç, shtetasi I. M. ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Policia ka identifikuar autorin, ndërkohë që po punon për kapjen e tij.

Lajmet e fundit nga