LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë/ Vajza e mitur përfundon në spital

9 Qershor 2023, 15:33, Kronika CNA
Rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë/ Vajza e mitur përfundon
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen nr. 6, në Bathore.

Mësohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës një e mitur 6-vjeçare.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga