LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qëlloi me thikë 44-vjeçarin në Shkodër/ Autori, daja i të plagosurit

26 Janar 2023, 20:00, Kronika CNA
Qëlloi me thikë 44-vjeçarin në Shkodër/ Autori, daja
Foto ilustruese

Një sherr në qendër të qytetit të shkodrës, pranë Drejtorisë së Tatimeve, ka përfunduar me një të plagosur.

Policia njoftoi se sherri ndodhi mes shtetasve me iniciale Z.Sh. 48 vjeç dhe B.T., 44 vjeç.

48-vjeçari qëlloi disa herë me thikë 44-vjeçarin dhe ky i fundit tashmë ndodhet në spital duke marrë shërbimin mjekësor.

Mediat raportojnë se nga autori është daja i të plagosurit. Ai është vënë në pranga menjëherë pas ngjarjes nga blutë.

Ndërkohë, po punohet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethaneve të plota të kësaj ngjarjeje mes dajës dhe nipit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga