LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përleshen burrë e grua në Devoll/ Përfundojnë në polici

23 Nëntor 2022, 14:21, Kronika CNA
Përleshen burrë e grua në Devoll/ Përfundojnë në
Foto ilustruese

Burrë e grua në Devoll kanë përfunduar në polici pasi janë zënë me njëri-tjetrin. Ata kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit dhe janë në procedim penal. 

"Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Devoll referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin D. T. dhe për shtetasen A. T.(bashkëshortë), banues në fshatin Braçanj, Devoll, për veprën penale 'Dhuna në familje', pasi dyshohet se kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj njëri-tjetrit", njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga