LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Humb kontrollin e motorit dhe përplaset me trafikndarësen/ Ndërron jetë 40-vjeçari

23 Nëntor 2022, 14:14, Kronika CNA
Humb kontrollin e motorit dhe përplaset me trafikndarësen/
Foto ilustruese

Rreth orës 13:00, në fshatin Rrotull, Shijak, shtetasi B. B., rreth 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe është përplasur me trafikndarësen e rrugës.

Si pasojë e përplasjes, shtetasi B. B. ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga