LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përplas qytetarin në Maliq/ Dyshohet për një viktimë

29 Nëntor 2022, 18:40, Kronika CNA
Makina përplas qytetarin në Maliq/ Dyshohet për një
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Drithas, në Maliq.

Mësohet se një makinë ka përplasur një qytetar. Nga informacionet paraprake, dyshohet se ky i fundit ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e plotë të këtij aksidenti, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje.

Sakaq, pritet që blutë të hedhin më shumë dritë për përplasjen./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga