LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bie zjarr në banesë/ Humb jetën 66 vjeçari

7 Shkurt 2023, 08:13, Kronika CNA
Bie zjarr në banesë/ Humb jetën 66 vjeçari
Foto ilustruese

Gjatë natës, në lagjen "Çlirim", Çorovodë,  ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I.Sh., 66 vjeç.

Si pasojë e flakëve dhe asfiksimit ka ndërruar jetë shtetasi I.Sh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga