LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në rrugën dytësore Sukth-Manzë/ Humb jetën 59-vjeçari, ia mbath shoferi

26 Gusht 2023, 08:28, Kronika CNA

 

Aksident në rrugën dytësore Sukth-Manzë/ Humb jetën

Një aksident me pasojë një viktimë ka ndodhur pas mesnatës. Në rrugën dytësore Sukth-Manzë, një automjet ende i pa identifikuar ka aksidentuar shtetasin këmbësor J. M., 59 vjeç, i cili ka humbur jetën.

Policia po bënë këqyrjen e kamerave të sigurisë dhe po grumbullon informacion për të bërë të mundur identifikimin e drejtuesit të automjetit.

"Në rrugën dytësore Sukth-Manzë, një automjet ende i pa identifikuar ka aksidentuar shtetasin këmbësor J. M., 59 vjeç, i cili ka humbur jetën.

Policia po bënë këqyrjen e kamerave të sigurisë dhe po grumbullon informacion për të bërë të mundur identifikimin e drejtuesit të automjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe rrethanat e ngjarjes.", njofton policia. / CNA

Lajmet e fundit nga