LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Golem/ Humb jetën një person

11 Dhjetor 2023, 18:32, Kronika CNA
Aksident në Golem/ Humb jetën një person
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar këtë të hënë rreth orës 17:40, në Golem të Lushnjës.

Automjeti tip "Volksëagen" me drejtues shtetasin S. V., 64 vjeç, banues në Pojan, ka aksidentuar një person.

Si pasojë, i aksidentuari, i cili nuk është identifikuar ende, ka ndërruar jetë

Blutë kanë shoqëruar drejtuesin e mjetit në Komisariat, me të cilin po kryhen veprimet procedurale.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë dhe për zbardhjen e shkakut të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga