LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitje me armë në një banesë në Tiranë/ Shkëmbim zjarri me policinë

9 Dhjetor 2023, 19:42, Kronika CNA

Grabitje me armë në një banesë në Tiranë/

Grabitje me armë ka ndodhur në një banesë në zonën e Prushit në Tiranë.

Mësohet se ka patur shkëmbim zjarri mes grabitësve dhe policisë.

Sipas informacione nuk ka patur persona të lënduar nga të shtënat me armë.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve./ CNA

Lajmet e fundit nga