LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Laert Haxhia në “panik”/ “Aldo Bare kërkon kokën time, ka ofruar 1 milion euro për të më vrarë”

9 Dhjetor 2023, 17:10, Kronika CNA

Laert Haxhia në “panik”/ “Aldo Bare kërkon

Media greke espressonews.gr ka publikuar një artikull ku thuhet se Laert Haxhia është transferuar nga burgjet e Janinës për në Korydallos.

Sipas kësaj medie, Laert Haxhia u ka thënë organeve të drejtësisë greke se Aldo Bare po bën gjithçka për ta eleminuar.

Në artikull shkruhet se Haxhia ka përmendur se mes tyre ka një hakmarrje që do të thotë plumba, gjak dhe urrjetje të pashuar.

Sipas medias greke, Haxhia ndodhet në gjendje mbrojtjeje, ndërsa ka llogari të të hapura me organet e drejtësisë greke, pasi emri i tij është i përfshirë në dy vrasje, të kryera në afërsi të sheshit Karaiskaki.

Nënvizohet se, Laert Haxhia ka thënë për autoritetet se Aldo Bare ka ofruar 1 milion euro për kokën e tij./ CNA

Lajmet e fundit nga