LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të shtëna me armë në Shkodër/ Plagoset një person

8 Dhjetor 2023, 16:52, Kronika CNA

Të shtëna me armë në Shkodër/ Plagoset një person

Një plagosje me armë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në fshatin Guci të shkodrës.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

I plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmën e duhur mjekësore.

Ndërkohë, policia është nisur drejt vendngjarjes dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi plagosjen./ CNA

Lajmet e fundit nga