LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekzekutohet me armë zjarri 41-vjeçari në Fier

7 Dhjetor 2023, 11:17, Kronika CNA
Ekzekutohet me armë zjarri 41-vjeçari në Fier
Foto nga vendi i ngjarjes

Paraditen e së enjtes ka pasur të shtëna me armë zjarri në lagjen “16 Prilli” e njohur si lagjja e “Backallinjve” në Fier. Mësohet se është vrarë me armë zjarri 41-vjeçari me iniciale E. J. 

Policia është në kërkim të autorit, për të cilin njofton që e ka identifikuar. 

Njoftoimi i Policisë:

Rreth orës 11:00, në lagjen "16 prilli", është vrarë me armë zjarri shtetasi E. J., 41 vjeç, banues në Fier.

Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë identifikuar autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

Janë ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës.

Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit./CNA

Lajmet e fundit nga